Skip links

Naše stylová restaurace se nachází v blízkosti skiareálu Klínovec. V našem jídelním lístku najdete široký výběr typických jídel české a moravské kuchyně. Nezapomněli jsme ani na minutkovou kuchyni (steaky, těstoviny, rizota, ryby, saláty) i pokrmy krušnohorské kuchyně.

Restaurace má kapacitu 50 míst a součástí je venkovní terasa (v zimě s plynovými ohřívači). Součástí venkovní terasy je dětské hřiště. Restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i větším autobusům, které mohou parkovat na přilehlých veřejných parkovištích. Motorkáři, cyklisté a lyžaři jsou vítáni! Restaurace disponuje nabíječkou pro elektrokola zdarma.

Pro maminky je k dispozici přebalovací pult. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a WC pro invalidy. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Firemní a soukromé akce

Prostory jsou vhodné i pro pořádání firemních a rodinných akcí, svatební hostiny, školení a oslav. Jsme připraveni zajistit doprovodný program na míru, hudební produkci, hostesky a další služby. V případě zájmu volejte 737 88 55 88 nebo nám napište na info@apres.cz.

Klubová karta Après Card

Budete se k nám vracet? Objednejte si věrnostní kartu Après Card a získejte plno výhod včetně slev na další konzumace. V případě zájmu nás kontaktujte na info@apres.cz.

×

 

Dobrý den!

Níže otevřete chat WhatsApp pro rezervaci stolu. Případně nás kontaktujte telefonicky na 737 88 55 88

× Rezervujte si stůl